Господь в силах поставити людину правильний шлях, потрібно тільки звернутися до нього з молитвою, повідомляє Доброта. Вона вбереже вас та ваших рідних.

Богослужіння у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, фото: ПЦУ

Молитви до Господа, які читають у вересні, щоб отримати благословення для своєї сім’ї:

Молитва св. Йоана Павла II за родини

Боже, від Тебе походить всіляке батьківство на небі та на землі. Отче, Ти – Любов і Життя.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Ходять по квартирах і штрафуватимуть: українців покарають за підключення побутових приладів - подробиці Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу
Показати ще

Вчини, щоб кожна людська родина на землі через Твого Сина, Ісуса Христа, народженого з Діви і через Святого Духа, ставала істинним храмом життя і любові для наступних поколінь.

Вчини, щоб Твоя благодать спрямовувала думки і вчинки подружжя на благо їхніх власних родин та всіх родин на світі.

Вчини, щоб молоде покоління знаходило в родинах міцну підтримку для своєї людської гідності та її розвитку в правді й любові.

Вчини, щоб любов, укріплена благодаттю таїнства Подружжя, виявилася сильнішою за всі слабкості і кризи, які часто переживають наші сім’ї.

Вчини, нарешті – просимо Тебе за посередництвом Святого Сімейства з Назарета, – щоб Церква могла плідно виконувати свою місію в родинах і через родини всіх народів землі. Через Христа, Господа нашого, який є Дорога, Правда і Життя на віки вічні.

Амінь.

Богослужіння у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, фото: ПЦУ

Молитва сім’ї

Господи, Отче Святий, Всемогутній вічний Боже, благословляємо Тебе і дякуємо за нашу сім’ю, яка хоче жити в любові та злагоді. Приносимо Тобі наші печалі, у Твої руки ввіряємо наше майбутнє. Боже, джерело всякого блага, вчини, щоб ми завжди мали хліб насущний, збережи нас у здоров’ї та мирі, спрямуй наші стопи до добра. Дозволь нам після щасливого життя в цьому домі зустрітися знов у вічній радості неба.

Амінь.

Богослужіння у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, фото: ПЦУ

Молитва про благословення сімейного життя

Боже всеблагий і милосердний, Твоїй опіці ми ввіряємо наші сім’ї, домівки та усе, що маємо і чим володіємо. Благослови нас, охорони від зла й небезпеки, збережи від нещасть і укріпи нашу віру та любов. У печалі й стражданні даруй надію. Вчини, щоб ми завжди перебували в єдності з Тобою. Через Христа, Господа нашого.

Амінь.

Нагадаємо, найсильніші молитви за здоров'я: слова, що захистять ваших рідних від хвороб.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Митрополит Онуфрій розповів, що об'єднує всіх християн.

Також "Знай.ua" писав, що Бог допоможе зробити вибір: молитва для прийняття важливих рішень.