На Закарпатті придумали спосіб рятуватися від спеки. Про це повідомили на сторінці МВС України у соцмережі Facebook.

Жителі Закарпаття потерпають від аномальної спеки. У зв'язку з цим співробітники ДСНС встановили на вулицях Ужгорода охолоджуючі рамки.

Конструкції являють собою невеликі поперечини які зрошують водою людини проходить під ними. Таким чином жителі Ужгорода можуть трохи освіжитися в сонячний день.

Публікація МВС України: Facebook
Публікація МВС України: Facebook
Публікація МВС України: Facebook

"Закарпатці страждають від неймовірної спеки вплив від неї особливо відчувається на відкритому просторі, де немає тіні. Тож аби полегшити перебування ужгородців на вулиці рятувальники #ДСНС Закарпаття встановили охолоджуючі рамки на площі Поштовій. Така водяна завіса дозволяє запобігти теплові і сонячні удари, має освіжаючий ефект від струменів тонкораспиленной прохолодної води." - зазначено в публікації.

Популярні новини зараз
Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Заженуть у борги, а ви й знати не будете: клієнти Ощадбанку скаржаться на списання коштів "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Публікація МВС України: Facebook
Публікація МВС України: Facebook
Публікація МВС України: Facebook

Нагадавши, що потрібно пам'ятати водіям під час літньої спеки - небезпечний фактор як для людини, так і автомобіля

Як повідомляв портал "Знай.uа", погода 24 червня відкриє купальний сезон в Україні: водичка буде що треба

Також, "Знай.uа" писав, що Київська електричка на ходу відкрила двері, пропонуючи "вентиляцію" і вихід