Прикарпатець, який п'ять місяців провів у лікарні через COVID-19, Великдень провів удома.
Про це повідомляє портал "vikna.if".
У прикарпатця медики діагностували тотальне ураження легень, тому він понад два місяці провів у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

Фото: "vikna.if"
Фото: "vikna.if"

Франківські лікарі застосували різні види оксигенотерапії, які дали дуже повільний прогрес упродовж тривалого лікування.

"Довжиною цієї трубки вимірюється моя свобода", — говорив пан Іван на п'ятому місяці лікування від коронавірусної недуги.

Фото: "vikna.if"
Фото: "vikna.if"

І завдяки франківським медикам мрія пана Івана зустріти Великдень сімейному колі здійснилася. День його виписки став святковим для багатьох лікарів, медсестер та для всієї лікарні.

Нагадаємо, що Ольга не захотіла видалити родимку, і це призвело до раку: тепер благає про допомогу

Як повідомляв портал "Знай.uа", тернополяни засипають один одного квітами заради важко хворої дитини: "Весна врятує життя"

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

Також, "Знай.uа" писав, що пухлина мозку розділила життя маленького Владика на" до " і "після": батьки готові серце віддати