Популярна українська співачка та телеведуча Оля Цибульська має досить широку армію прихильників. Щоб бути з прихильниками ближчою зірка досить активно веде свою сторінку в Instagram. Тут вона ділиться новими світлинами чи різноманітними подробицями з життя.

Цього разу Цибульська розповіла своїм підписникам, що долучилася до особливого музичного подарунка до Великодня, який організував Народний артист України Олександр Пономарьов.

Оля Цибульська, фото з instagram
Оля Цибульська, фото з instagram

"Я виросла на піснях Олександра Пономарьова, тому коли Олександр телефонує, каже "Привіт" і пропонує зробити історичний проєкт для всіх людей разом - відмовитись неможливо. Нарешті до українських артистів дійшло, що бути значимими разом краще, ніж бути пафосними поодинці. Це буде кип'яток", - зазначила Оля Цибульська. ⠀

Оля Цибульська, фото з instagram
Оля Цибульська, фото з instagram

Варто зазначити, що вже на великодні свята українські зірки презентують спільний кліп, у якому заспівають особливий піснеспів Великодня "Христос Воскрес". Що цікаво, у пісноспіві лунатиме 12 мов, навіть та, якою говорив Христос - арамейська.

Популярні новини зараз
Готуються до масштабного наступу: рф перекинула рекордну кількість військових на фронт Розкішшю стане і буханець хліба: ціна може злетіти під 60 грн Мобілізація в Україні набирає обертів: кого ТЦК планують призвати у вересні Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти
Показати ще