Івано-Франківськ нарешті вийшов з "червоної" зони карантину, де знаходився не один місяць.

З цього приводу мер міст Руслан Марцінків звернувся до містян через пост на своїй сторінці в Instagram.

"Івано-Франківськ - це коли сонячно і радісно😊.Багацько людей висипало на вулиці - після такого тривалого карантину хочеться і в магазин, і у кав'ярню! ☕️
Розуміючи це, закликаю пам'ятати про правила особистої безпеки😷 та... купувати франківське, підтримувати своїх 😉", - написав Марцінків.

Популярні новини зараз
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
Показати ще

Нещодавно у Франківську підприємці вийшли на мітинг через локдаун. 5 квітня Руслан Марцінків долучився до протесту підприємців біля будівлі ОДА у Франківську. Головною вимогою протестувальників є дозвіл працювати під час локдауну.

Нагадаємо, що "мертве" київське метро вразило в перший день локдауну: дві людини на вагон

Як повідомляв портал "Знай.uа", медичні капелани благають львів'ян схаменутися: "Настали темні часи"

Також, "Знай.uа" писав, що киянин влаштував сцену патрульним у метро: "Пустіть, мені на роботу треба!"