Жінка народила чотирьох дітей у 65 років. Про це розповіли на порталі "BeniPost".

65-річна вчителька з Німеччини Аннегрет Рауніг за своє життя виростила 13 дітей і у неї є 7 онуків. Не дивлячись на це жінка вирішила залишити ще одного малюка після себе.

Лікарі довго відмовляли Аннегрет і говорили про ризики, але жінка наполягла на своєму і їй зробили ЕКО. У підсумку замість однієї дитини у неї народилося відразу четверо. Після цього жінка потрапила до Книги рекордів.

Жінка народила в 65, фото: news51media.com
Жінка народила в 65, фото: news51media.com
жінка народила в 65, фото: news51media.com

Жінка вчителька за освітою, тому їй не складе труднощів впорається відразу з чотирма малюками. Вона успішно виховує їх вже три роки.

Популярні новини зараз
Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися
Показати ще

У сім'ї дуже насичене життя. Нещодавно вони переїхали у великий будинок, де живуть всі разом в радості.

Влада вирішила видати премії для Аннегрет. Також вона зважилася розповісти свою історію на одному з телеканалів. Природно їй за це заплатили.

Аннегрет Рауніг каже, що не шкодує про свій вибір і на всі сто впевнена в правильності її рішення завести дітей в пізньому віці.

Жінка народила в 65, фото: news51media.com
Жінка народила в 65, фото: news51media.com
жінка народила в 65, фото: news51media.com

Нагадаємо, що українка стала мамою з четвертої спроби і напоролася на нерозуміння - "Навіщо вам така дитина?"

Як повідомляв портал "Знай.uа", Українка розповіла, як кардинально змінила життя: рушниця замість високооплачуваної роботи

Також, "Знай.uа" писав, що київські копи перетворилися на баб-повитух на завантаженій дорозі: "Народжую!"