На Франківщині, у селі Хвалибога Городенківського району, нещодавно трапилася велика біда – там пожежа знищила житло родини, в якій четверо людей з інвалідністю.

Як повідомляється, причиною пожежі стало коротке замикання в електропроводці. Внаслідок події майже повністю згорів житловий будинок.

У будинку проживає родина із сімох осіб, четверо з яких мають інвалідність.

У Любові Куски – двох дітей. У старшої дівчинки – астма, а вік меншої дитини - лише вісім місяців. Не так давно у батька родини виявили надзвичайно складну хворобу очей. Йому мають зробити чергову операцію вже на початку січня. Вартість операцій дуже висока, а реабілітація після них довга.

Разом із молодою родиною в будинку живуть літній батько із другою групою інвалідності, та 20-річна сестра із ендопротезом, хвора на рак. Крім того, в домі знайшлося місце для брата, також із другою групою інвалідності.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз
Показати ще

Фото: Галицький кореспондент
Фото: Галицький кореспондент

Фото: Галицький кореспондент
Фото: Галицький кореспондент

Фото: Галицький кореспондент
Фото: Галицький кореспондент

Не зважаючи на трагедію та на складні життєві обставини, родина не втрачає надії та продовжує відновлювати своє житло.

Допомагала родині староста Виноградського старостинського округу Світлана Шиш.

“Сьогодні попросили приватного підприємця, щоб допоміг з КРАЗом, щоб вивезти залишки згорілої хати. Також долучився підрозділ з нашої місцевої пожежної частини. Вони надали допомогу по завантаженню цього сміття в КРАЗ”, – говорить жінка.

“Було прийнято рішення ще попередньою міською радою надати п’ять тисяч гривень для таких випадків. То ми якраз встигли, скерували, допомогли. Було багато організаційних моментів: через газконтору, через РЕМ. Через допомогу бізнесу постаралися допомогти”, – розповідає глава Городенківської ТГ Богдан Кобилянський.

Чоловік пообіцяв допомогти сім’ї Кузко матеріалами для будівництва: “Обов’язково винесемо на сесію, бо в нас ще не було розподілу бюджету розвитку. Ми винесемо на сесію питання допомоги цій сім’ї і, думаю, що саме в питанні будівництва нового будинку будемо активно допомагати”.

Нагадаємо, раніше У Львові озвірілий маршрутник накинувся на хлопця з інвалідністю: "Я не лікар, вимітайся!"

Як повідомляє портал «Знай.uа» Пасажирка без маски влаштувала розбирання, завмер весь вагон: "я тебе так у * бу"