З ранку та до самого вечора небо в Івано-Франківську буде приховано за хмарами. Зранку буде йти дрібний дощ, який закінчиться лише ближче до вечора.

Інформація взята з сайту Sinoptik.

Синоптики розповіли, що у вівторок, 11 лютого вологість повітря в Івано-Франківську складе від 56 до 80%. Вдень стовпчики термометрів показуватимуть від 0 до +7 градусів. Також синоптики попереджають про посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

Погода в Івано-Франківську


Схід сонця у цей день в Івано-Франківську буде спостерігатися у 07:34, а захід можна побачити у 17:36.

11 лютого відзначається перенесення мощів святого Ігнатія Богоносця. У минулі часи В цей день наші пращури слухали ліс: якщо він шумів, вони чекали відлиги.

Вважається, що з 3 по 11 лютого проходить сім морозних ранків, коли мороз особливо лютує.

Погода у цей день часто бувала мінливою, тому про неї говорили: "і теплом приголубить, і морозом віддубасить".

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Як повідомляв Знай.ua тепер документи можна зберігати в електронній формі у себе в смартфоні.

Популярні новини зараз
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Показати ще

Також Знай.ua писав, українцям тільки зараз пояснили, навіщо виділили розподіл газу на окремий рахунок.

Нагадаємо, в Україні через погодні умови сильно постраждали водії.