Мешканці Івано-Франківська долучилися до святкування наймоторошнішого свята року – Хелловіну. З цієї нагоди вони перетворилися на різноманітну нечисть, повідомляє “Галицький кореспондент”.

Найбільшою популярністю цього року користуються образи Джокера та зомбі – через фільми, що нещодавно вийшли на екрани українських кінотеатрів.

Франківці не лише влаштовують тематичні вечірки, але й крокують у такому вигляді містом.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 21 серпня для всіх знаків Зодіаку В Україні планують ввести ще одну пенсію Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати
Показати ще

Франківська молодь перетворилася на монстрів та зомбі

Нагадаємо, історія Хеллоуїна в Україні: як все починалося.

Як повідомляв раніше Знай.ua, зомбі, відьми та мутанти окупують центр Києва: буде страшно весело

Також Знай.ua писав про те, що хелловін на підході: як та коли в Україні відзначатимуть найстрашніше свято року.