Вже завтра, 1 листопада стартує акція "Миколай іде до сиріт". Ця акція проходить щороку для дітей-сиріт, які проживають в інтернатах. Головною метою акці є подарувати подарунки від Миколая та забезпечити їх всіма необхідними речами.

"Вже завтра у нашому офісі (вул. Лесі Українки, 1, навпроти Катедрального собору) можна отримати листи дітей з проханнями до святого Миколая", – інформують у Мальтійській службі.

Всі бажаючі можуть долучитися до акції так:
– принести до офісу Мальтійської служби допомоги цукерки (святкові подарункові набори або на вагу);
– принести одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар (речі не вживані);
– приєднатися до групи "Святий Миколай іде до сиріт" у Facebook і запросити своїх друзів;
– допомогти поширити інформацію про акцію: оголошення, плакат, аудіо-/відеоролик, інтернетпосилання тощо;
– надати транспортну підтримку;
– скласти грошову підтримку в офісі Мальтійської служби допомоги;
– перерахувати кошти на рахунок організації.

За допомогою акції "Миколай іде до сиріт" привітають понад 1800 дітей, які проживають в інтернатах та дитячих будинках Івано-Франківська та області

Нагадаємо, "Слухали, мов заворожені": у Києві стартував Kids Autism Music – унікальний проект для дітей з аутизмом

Популярні новини зараз
Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, таємниці одеського притулку "Світанок" вбили віру в людину, діти живуть у пеклі: "Розрізали презерватив і змусили жувати..."

Також Знай.ua писав про те, що "Облизуй мені взуття, холуй": оприлюднені моторошні подробиці звірств в одеському притулку "Світанок"