Вже кілька днів в Україні спостерігається туманність через, що в Івано-Франківському аеропорту відмінили два ранкові рейси на Київ, перенесли на кілька годин.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в пресслужбі летовища.

"Через туман два ранкові рейси на Київ перенесені в часі. Рейс, який мав відбутися о 7 ранку, перенесли на 14 годину, а той, що на 12 годину, перенесли на 15-ту", - йдеться в повідомленні.

Аеропорт "Івано-Франківськ" розташований за 4,4 км від центру міста, він має статус міжнародного ще з 1992 року. Він належить до аеропортів класу "B" і здійснює функції запасного аеродрому для міст Львів, Чернівці.

Кожного дня в аеропорту здійснюється два рейси, що прямують до Києва - о 7:05 та о 12:25.

Нагадаємо, у Wizz Air пояснили, що заважає пустити внутрішні лоукости по Україні: причини вражають

Популярні новини зараз
Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія Комунальники знову піднімають тарифи: у скільки обійдеться водопостачання у 2026 році У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, в аеропорт Запоріжжя будуть возити автобусами: мер Буряк розкрив деталі ноу-хау

Також Знай.ua писав про те, що у запорізькому аеропорту різко скасували рейси: хто застряг у залі очікування