На кастинг шоу " Х-Фактор" приїхав хор "Каменяр" з Івано-Франківська.

В аматорському хорі співають 14 чоловіків і дівчина-диригент, він є повністю аматорським. Найстаршому учаснику 79 років, а найменшому - 18.

Їх об'єднує любов до пісні, адже всі вони працюють в різних сферах та в повсякденному житті перетинаються на репетиціях їхнього дітища. Саме, любов співати їх і привела на кастинг шоу, інформує "Галка".

Вони почали свій виступ піснею "Там, де ми є" гурту "Антитіла". Зала був взахваті від їх виконання та аплодував стоячи, Оля Полякова навіть вийшла подиригувати хором, Андрій Данилко додав, що чоловіки гарно заспівали, як для аматорського хору, були й несхвальні відгуки від Івана Кондратюка, який зауважив, що йому не сподобалося.

Але "Каменярам" це не завадило пройти в наступний етап шоу.

Популярні новини зараз
Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах "Ми готові далі воювати": після слів Чмута про те, що ще є ким і чим, українці вибухнули гнівом Новий етап мобілізації в Україні: що змінюється Українці на межі бунту через витівки комунальників: нові тарифи розраховані на олігархів
Показати ще

Нагадаємо, MARUV, Лобода, Лорак та інші: кому з українських зірок заборонили брати участь в "Євробаченні-2020"

Як повідомляв раніше Знай.ua, національний відбір на "Євробачення 2020": після скандалу з Maruv на конкурсантів чекають нові правила

Також Знай.ua писав про те, що "Дамочко, вгамуйся": Полякова порівняла себе з Каменських на "Х-фактор", Настя не пройшла повз