Понеділок Івано-Франківськ зустріне хмарною погодою, яка протримається аж до самого вечора. Вночі йшов дощ, але він закінчиться ближче до ранку. Опадів більше не передбачається.

Температура повітря вдень буде коливатися від 4-6 градусів вище нуля. А от вранці та ввечері буде 1 тепла. Франківчан також попереджають про заморозки та морозний вітер, в повітрі буде відчуватися 5 градусів морозу.

Тож, Франківчанам перш ніж вийти з дому потрібно утеплитись, випити теплого чаю та берегти своє здоров'я.

Нагадаємо, погода на 7 жовтня: перші морози натягнуть на українців шапки

Як повідомляв раніше Знай.ua, погода на 7 жовтня: Україна порине в справжню зиму

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Харків поплив: перша столиця здалася під натиском стихії, - "пішли на дно" машини і маршрутки