Отруєних на двох весіллях під Чернівцями вже 88 осіб, повідомляє ДСНС.

Як розповіли в медустановах, на лікарняних ліжках – 72 людини, з них 18 – діти.

Про перші ознаки отруєння жителі м. Путила почали заявляти ще 5 жовтня. Всі вони вечеряли в ресторані «Оскар» на весіллі, що проходило ще 29-30 вересня.

Інше отруєння сталося в смт Красноїльську: постраждали 12 дорослих і четверо дітей. Вони також гуляли на весіллі, їжу для якого готував ресторан «Маріанна».

Всього в інфекційному відділенні Сторожинецької ЦРЛ з діагнозом «харчове отруєння» опинилося 88 осіб.

Популярні новини зараз
Зимові 6 500 гривень: як оформити та чи можна витратити на продукти Перевірки електролічильників: за що штрафуватимуть українців Тарифи на електрику зменшать: кому дозволять платити менше Пенсіонерів будуть рятувати від бідності: як зміниться система виплат
Показати ще

Нагадаємо, раніше "розкрадач гробниць" орудує в Дніпрі, нічого святого: дикі кадри погрому.

Також Знай.uа писав, що в Запоріжжі повернулися "лихі 90-е": банда в масках увірвалася в будинок бізнесмена, подробиці розправи.

Ще Портал Знай.uа повідомляв про масове отруєння людей у ресторані на Львівщині: медики зробили тривожна заява, "ніколи не...".