В Івано-Франківську ще лишились школи з туалетами надворі, діти вимушені пропускати дорогоцінні хвилини навчання заради походу до вбиральні.

Міська влада взялася за модернізацію шкіл, вже до кінця року встановляьть Інтернет у всі прикарпатські школи. Про це сьогодні повідомив директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович.

Щодо Інтернету і вбиралень Андрій Сташків, заступник директора обласного Департаменту освіти, запевняв ще весною, що до кінця року це питання буде вирішено, оскільки урядом було виділено 54 млн. гнр, але вже почався новий навчальний рік і школи сподіваються, що про них не забули і все ж таки до кінця року владнають це питання. І діти будуть навчатися в комфортних умовах.

Нагадаємо, "Колонія закритого режиму": франківчани повстали проти свавілля в школах, що ховають за стінами

Як повідомляв раніше Знай.ua, манної каші не буде: у школах Франківська наминають обіди від Євгена Клопотенка

Популярні новини зараз
З 1 вересня стартує виплата нової допомоги Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати Пенсіонерам виплатять допомогу: суми різні, але солідні Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що діти, тримайте "в собі": харківська школа без туалетів підірвала мережу