Франківець, що був фахівець з безпеки дорожнього руху, став радником Міністра інфраструктури. Віктор Загреба повідомив про радісну звістку на своїй сторінці у Facebook.

"Від минулого тижня я радник на громадських засадах у Міністра інфраструктури Владислава Криклія. Разом з Natalie Forsyuk та колегами з міністерства працюватимемо над посиленням державної політики з безпеки руху. Фізично залишаюсь у Франківську у нашому офісі UCG. urban consulting groupUCG. urban consulting group urban consulting group, однак буду відвідувати Київ набагато частіше. Ваша допомога і участь всіляко вітається", - написав активіст.

Чоловік є активним громадським діячем, він був одним із організаторів з покращення велоінфраструктури, неодноразово. Віктор, патріот своєї країни і бореться за покращення умов життя в ній, так і на новій посаді він зможе досягти успіхів.

Нагадаємо, Рябошапка призначив нового прокурора Одеської області: хто такий Максим Вихор

Як повідомляв раніше Знай.ua, Рябошапка призначив нового прокурора Харківської області: що відомо про Олександра Фільчакова

Популярні новини зараз

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Український тренер очолив московський Спартак