Сьогодні, 24 вересня, в Івано-Франківську відбулося ДТП на Тролейбусній. Повідомляє пресслужба поліції Івано-Франківської області.

Водій автомобіля "Сітроен Немо" наїхав на людину, що в дозволеному місці переходила дорогу. Коли прибули патрульні, швидка вже забрала потерпілого.

Водія відразу ж перевірили на стан алкогольного сп’яніння в ОНД, чоловік був тверезий.

Причини та деталі аварії з'ясовують. На місці події працює СОГ.

Жителів і пішоходів Франківська просять бути обережними на дорогах, завжди дивитись по сторонам та дотримуватись правил дорожнього руху.

Популярні новини зараз
Виб’ють двері без рішення суду: ухилянтів попередили про нову загрозу Штраф на польському кордоні: українку покарали за документ Виплати на дітей надійдуть за новими правилами Гроші списуватимуть з усіх рахунків: нові правила оплати карткою
Показати ще

Нагадаємо, жахлива ДТП під Франківськом: вагітна з-під груди металобрухту потрапила одразу у пологовий

Як повідомляв раніше Знай.ua, страшна ДТП шокувала Київ: іномарка протаранила маршрутку з пасажирами, лікарі неслися з усіх ніг

Також Знай.ua писав про те, що львівщину жахнуло потрійне ДТП, вантажівки - вщент: медики рятують покалічених людей