Сьогодні, 20 вересня, КП "МІУК" у Facebook розповіли історію сплати комунального боргу однієї громадянки.

Все почалось із скарги споживачки послуг через те, що в неї заблоковано карту, через не сплачені борги.

"До комунального підприємства “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” звернулася споживачка послуг. Через наявну заборгованість за послуги з управління будинком та судові й виконавчі витрати щойно відкритий для неї зарплатний рахунок в одному з відділень банків був арештований і заблокований.

За допомогою працівників підприємства споживачка погасила борг та призначений судовий збір, що дозволить зняти арешт з карткового банківського рахунку".

КП "МІУК" нагадує, що за законом всі споживачі комунальних послуг, які нехтують оплатою рахунків, моуть бути покарані за законом України. Несплата може потягнути за собою зайві судові витрати та сплата виконавчого збору.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще


Нагадаємо, франківці, проблеми з субсидіями: до чого готуватися

Як повідомляв раніше Знай.ua, забудьте про сало: нові ціни на продукти перетворять харків'ян на веганів

Також Знай.ua писав про те, що пільги багатодітній родині: на що можуть розраховувати батьки