Вчора, 18 вересня помер Олег Михайлович Литвак на 71 році життя. Він був докторм юридичних наук, професором, член-кореспондент АПрНУ, виконувач обов’язків Генерального прокурора України в 1997-1998 роках.

Чоловік народився 28 серпня 1949 в селі Олещин Тлумацького району.

Навчався в Харківському юридичному інституті. Його професійна діяльність починалась від помічника прокурора міста Калуш до директора Національного бюро розслідувань України і виконувача обов’язків Генерального прокурора.

Олег Литвак, як керівник управління із розслідування особливо важливих справ прокуратури колишнього СРСР, запам'ятався, як особа, що пов’язана з арештами членів «ГКЧП», допиту президента СРСР Михайла Горбачова, розслідування у гучній на той час «узбекській справі».

Народний депутат України 3-го скликання, обирався за виборчим округом № 87, Івано-Франківська область.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Нагадаємо, смерть не обирає: у Львові зупинилось серце депутата Юрія Кардашевського

Як повідомляв раніше Знай.ua, Львів'яни стали на коліна: загиблого на Донбасі Богдана Ховалка провели у останню путь

Також Знай.ua писав про те, що знайшли в таксі зі спущеними штаньми: у Дніпрі чоловік помер під час інтиму