Сьогодні, 17 вересня, біля міської ради зібрались протестувальники, мешканці будинків на Короля Данила та Південного бульвару. Вони просять місцеву владу не забудови двір.

Жителі розповідабть про те, що у дворі планують незаконно звести багатоповерховий будинок. Зводити будинок буде будівельна компанія "Контіліум груп" Забудовник ТзОВ "Ютім".

Підписи на згоду зібрали обманним шляхом, стверджують мешканці. Вони говорять, що збирали підписи проти забудови, їх підробили. В кінцевому результаті підписи виявилися за будову.

Жителі обурюються – влада їх не чує. Увесь двір закладений будматеріалами та технікою. Працівники будови підключаються до електроживлення жителів, тому в багатьох квартирах недостатня напруга. У дворі шум та бруд.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Нагадаємо, не взяли "в долю"? Труханов приголомшив заявою про незаконне будівництво, назріває "битва титанів"

Як повідомляв раніше Знай.ua, квартир не дочекаєтеся: новий "бзік" Кличка залишить киян без даху над головою

Також Знай.ua писав про те, що у Києві десятки сімей "в полоні" забудовника: людей виживають з будинку – "Травити, як щурів!"