Департамент молодіжної політики та спорту спільно з КП "Муніципальна Варта" 5 вересня організував вуличну акцію під назвою "Відповідальність". Реалізована вона була в рамках Програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та формування навичок здорового способу життя".
Основною метою акції було застерегти продавати алкогольні та тютюнові вироби особам, які не досягли повноліття.

Суб'єктам підприємницької діяльності провели роз'яснювальну лекцію про відповідальність за порушення норм чинного законодавства, а також прав самих підприємців .

Захід провели на залізничному вокзалі Івано-Франківська. Адже саме тут зосереджена велика кількість торгових закладів у яких відбувається реалізація алкогольних та тютюнових виробів.

Самі власники торгівельних точок дуже схвально відгукнулися про акцію. А велика кількість питань від них свідчить про ефективність такого роду превентивного заходу.

"Кожен заклад отримав пластикову табличку, яка має на меті інформування неповнолітніх, що тут працюють відповідальні та поінформовані продавці", - повідомили організатори заходу.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua Зеленський може обмежити продаж алкоголю: українці звернулися до слуги народу

Як писав Знай. ua Ціни на алкоголь здивують українців

Раніше на Знай.ua Провали у пам'яті після алкоголю: вчені назвали моторошну причину