У Франківську водій маршрутки наговорив грубощів жінці інваліду І групи. Інцидент описала пасажирка, яка їхала у тій же маршрутці. На своїй фейсбук-сторінці вона пише:

“Говорю про даний випадок, а не про абсолютно всіх водіїв маршруток Івано-Франківська. І так, цей "чоловік", ця "людина" заявила жінці, з І (першою) групою інвалідності (після того як вона показала посвідчення), що такого бути не може, щоб вона могла мати І групу інвалідності, адже люди з першою групою інвалідності сидять вдома і чекають смерті, на що жінка сказала, що вона на гемодіалізі (хто не в курсі, що це таке, не полінуйтеся, дядько Гугл все розкаже і покаже), показала свої порізані-поколоті руки, на що він заявив їй що лікарі кажуть, що люди першої групи інвалідності довго не живуть (вірю особисто йому ніякий лікар такого не говорив), і явно не мають змоги пересуватися містом…а готуються до Чукалівки!!!!!!!!!!!! Жінка на наступній зупинці, зі сльозами, вийшла”.

Франківчанка з прикрістю зазначила, що за бідолашну ніхто не заступився, ніхто не сказав цій "людині" хто він такий.

“Отак і живемо. Видно ми заслуговуємо, на те що маємо. Тут діло не тільки в маршрутках, тут діло в нашому менталітеті, живемо по типу "моя хата з краю", от і політики у нас чисто такі самі, але це вже інша історія. Всі ми ходимо під одним Богом", - написала жінка.

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що під Франківськом фура вдарила маршрутку, вижили тільки щасливчики.

Популярні новини зараз

МОЗ затвердило перелік протипоказань для вакцинації від Covid, але краще зробити прививку

Вагітна Марічка Падалко з Єгором Соболєвим зворушили українців почуттями: так виглядає вічне кохання

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Показати ще

Як писва Знай.ua, у Дніпрі некерований Seat влетів в маршрутку з людьми.

Також, Знай.ua писав, як у Дніпрі маршрутник влаштував гидкий скандал через дитину з інвалідністю.