Івано-Франківська поліція просить водіїв бути уважними на дорозі та дотримуватися правил дорожнього руху.

Правила дорожнього руху (скорочено: ПДР) — перелік правил, що регулюють обов'язки водіїв транспортних засобів та пішоходів, а також технічні вимоги, визначені до транспортних засобів для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Відповідно до Закону України «Про дорожній рух», правила дорожнього руху установлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України. Інші нормативні акти, що стосуються особливостей дорожнього руху (перевезення спеціальних вантажів, експлуатація транспортних засобів окремих видів, рух на закритій території тощо), повинні ґрунтуватися на вимогах цих правил.

Якщо ви стали свідком дорожньо-транспортної пригоди, надзвичайної ситуації, знайшли небезпечний предмет чи тіло людини, побачили підпал або пожежу, повідомте за номером 101, 102, 103.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua Повний контроль за новими ПДР: як зміниться життя водіїв

Як писав Знай. ua Ваше авто жере, як з голоду: ці лайфхаки зекономить пальне

Раніше на Знай.ua У травні водіїв чекає оновлення ПДР: що зміниться