Мешканці говорять, що тепер після консультації у сімейного лікаря, для огляду у вузькопрофільних спеціалістів треба буде їхати до іншого кінця міста. А це зовсім не зручно.

Долинські лікарі та мешканці наразі протестують, проти переведення вузькопрофільних лікарів у приміщення стаціонару дитячої лікарні.


Відповідно до медичної реформи, раніше було прийнято рішення про переведення лікарів з дитячої поліклініки на вулиці Степана Бандери до приміщення стаціонару дитячої лікарні на вулиці Міцкевича.
28 серпня мешканці Долини звернулися до представників органів влади, аби вони пішли їм на зустріч і допомогли вирішити це питання.

"Такі зміни розривають логіку надання послуг пацієнтам і є порушенням протоколів лікування, адже тепер після візиту до сімейного лікаря, при необхідності консультації вузького спеціаліста, потрібно буде добиратися в інший кінець міста", - говорять протестувальники.

Люди не хочуть, аби таких вузькопрофільних спеціалістів як лор , офтальмолог, хірург, невропатолог, травматолог, кардіолог, дерматолог, перевели в дитячу лікарню, що знаходиться на іншому кінці міста.

Проте прохання мешканців лишилося проігнорованим. До них ніхто з представників влади так і не вийшов.


Зеновій Мандрик пояснив, що людям зустріч не призначали і порадив звертатися до головного лікаря ЦРЛ.

А 29 серпня о 15.00 мешканці Долини знову зібралися біля стін районної ради, аби боротися за свої права.

Зазначимо, що переведені в інший заклад лікарі також нарікають на умови, які отримали: "приміщення не пристосовані та не відповідають жодним нормам. У таких умовах про належний огляд наших пацієнтів просто не може бути мови. У жодній лікарні, де вже йдуть зміни, так не роблять", – апелюють медики.

Як повідомляв раніше Знай.ua Другий етап медреформи: українцям розповіли про головне нововведення

Як писав Знай. ua Консультація по телефону, "швидка"чи скарги: що робити, коли лікар не приходить додому

Раніше на Знай.ua Фото з дитячої лікарні розлютили українців: у таких умовах навіть худобу не тримають

Популярні новини зараз
Не всі українці отримають червневі пенсії: кого ПФУ залишить без виплат Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Наказ – гасити: в Україні відключають житлові будинки від критичної інфраструктури
Показати ще